מעלית חיצונית – איך זה עובד?


חברת ברלינר מעליות מאפשרת ללקוחותיה ליהנות ממגוון של מעליות חיצוניות לבית פרטי או לבניין וידועה בזכות ניסיון של יותר משני עשורים בהתקנת מעליות איכותיות לכל מטרה. בעזרת הקפדה על הדרישות הבטיחותיות המחמירות ביותר והתאמה של המעליות החיצוניות לצרכים ההנדסיים של הבניין שלכם, אתם יכולים ליהנות ממעלית חדשה בתוך זמן קצר ולהעלות את ערך הדירה שלכם בהשקעה נמוכה. המעליות מתאימות הן לבנייני משרדים והן לדירות פרטיות בעלות מספר מפלסים, כאשר ניתן לבצע הזמנה ייחודית על פי הצרכים הספציפיים של הבניין שלכם.

למעליות חיצוניות מספר יתרונות מרכזיים

  • שיפור מראה הבניין
  • העלאת שווי הדירה
  • התאמה לדיירים מבוגרים ובעלי מוגבלויות
  • אינן פוגעות ברקמת החיים משום שהן נבנות מחוץ לבניין

החשיבות של מעלית חיצונית לבניין משותף

דיירים רבים אשר מתגוררים בבניינים משותפים שואפים להעלות את ערך הדירה ולשפר את החזות החיצונית של הבניין שלהם. בחירה במעלית חיצונית לבניין מאפשרת חיים באיכות גבוהה גם בזמן העבודות ואינה מצריכה חפירה של פיר באזור חדר המדרגות. באופן זה, ניתן להפוך כל בניין לנוח, מזמין ונעים יותר. מעלית חיצונית לבניין נחשבת לפתרון אלגנטי לאחת הבעיות הבסיסיות של בניינים ישנים ונוחלת הצלחה בתהליכי תמ"א 38 רבים. בזכות הטכנולוגיה המודרנית היא זולה מאי פעם ומספקת פתרון אמיתי לשורה ארוכה של בניינים בכל רחבי הארץ.

מעלית חיצונית במחיר הוגן

היתרונות שבבחירת מעלית חיצונית לבית פרטי

בתים פרטיים וקוטג'ים אשר משתרעים על פני מספר מפלסים חייבים מעלית בכדי לשמור על רמת נוחות גבוהה ולהעניק לדרי המקום מידה כלשהי של פרטיות כאשר מזמינים אורחים. מעלית חיצונית לבית פרטי היא מזמן לא מותרות ולמעשה בשנים האחרונות אנו עדים לבתים פרטיים רבים אשר מוותרים על חלק מזערי מהגינה שלהם לטובת הנוחות של המעלית החיצונית. בגילאים מבוגרים יותר, מעלית חיצונית לבית פרטי עשויה לאפשר רמת חיים גבוהה יותר ולהעניק מידה לא מבוטלת של חופש בהתנהלות היום יומית.

מעלית חיצונית במחירים אטרקטיביים!

התקנה של מעלית חיצונית דורשת עבודה רבה, אך היא שונה לחלוטין מבניין לבניין ולכן גם המחיר שאותו תתבקשו לשלם יהיה שונה באופן מהותי. יש צורך בביצוע בדיקה של מהנדס אזרחי אשר יבדוק תחילה את עמידות המבנה ואת מידת ההיתכנות של מעלית חיצונית בקרבו. לאחר מכן, יש צורך לבצע הערכה של זמן חפירת היסודות ולבדוק באופן מעשי שאכן קיים מספיק מקום לשם כך. רק לאחר בחינה מדוקדקת של האזור, ניתן יהיה לספק הצעת מחיר אמינה.

למעשה, כל חברה שתציע לכם מחיר סופי לפני שהיא בדקה באופן אמיתי את השטח או שלחה איש מטעמה היא בדרך כלל חברה אשר תיאלץ אתכם לשלם תוספות שונות בסיום העבודה. בכל אופן, למעלית חיצונית מחיר זול יותר במרבית המקרים מאשר מעלית רגילה.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית למעלית חיצונית וכל זאת ללא כל התחייבות!

 

לקבלת הצעת מחיר צרו קשר עם הנציג שלנו עוד היום!
03-6318163 סניף מרכז
 08-9405327 סניף באר שבע והדרום
* ללא התחייבות