מצלמות אבטחה במעליות – חובה לשלב בכל מעלית!


מצלמת אבטחה במעלית היא פתרון יוצא מן הכלל כאשר אנו רוצים למנוע או לחקור כל מקרה העולה בדעתנו, פשע כלשהו: רצח, אונס, שוד ונדליזם או כל פשע נבזה העולה בראשנו. מצלמות אבטחה משמשות חלק יותר גדול במניעת פשעים מאשר בחקירת פשעים שהתרחשו כבר מכיוון שמצלמת אבטחה מעוררת רתע אצל כל אדם המתכנן פשיעה כל שהיא. לכן רצוי מאוד להציב מצלמה בכל מעלית, גם אם מדובר במעלית פרטית או מעלית בבניין ציבורי.

האם כדאי להציב את המצלמה במקום גלוי או סמוי

כשמדובר במעלית, לרוב רצוי להציב את המצלמה באופן גלוי בכדי לעורר הרתעה אצל כל אדם המתכנן לבצע פשע במעלית, אלא אם מדובר במקרה שרוצים לגלות דברים בצורה סמויה בלי שהאדם שבמעלית ידע שצופים בו בכל רגע שהוא נמצא במעלית זו. מחקרים רבים כי מראים כאשר במקומות יש מצלמות אבטחה גלויות ותקינות, שיעור הפשע יורד כמעט לאפס וגם אם קורה ופשע קרה, מיד אפשר לבדוק מי גרם לפשע הזה ולתפוס אותו בצורה מידית.

איזה סוג מצלמת אבטחה רצוי לבחור למעלית

למעלית רצוי לבחור מצלמת אבטחה איזורית אשר קולטת איזור רחב וכך בעצם אפשר להציב מצלמה אחת במעלית ולתפוס את כל שטח המעלית בצורה הטובה ביותר. כאשר מדובר במצלמת אבטחה, רצוי לבחור באיכות הגבוה ביותר, גם אם הפרש המחירים משמעותי, מכיוון שמצלמה איכותית מקנה לכם "ראש שקט" בלי חששות ובלי תקלות.

האם כדאי מצלמה אלחוטית או בעלת חוטים למעלית

למעלית רצוי לבחור מצלמה אלחוטית, מכיוון שמצלמה אלחוטית לא מצריכה מקור חשמלי ולא מצריכה חיבור של חוטים לשום מערכת שהיא. מצלמה אלחוטית היא פתרון חדשני אשר עובד על בטרייה המספיקה למשך זמן ארוך מאוד ולא צורכת התעסקות כמעט בכלל. במעליות, בדרך כלל, אין חיבור למקור חשמלי באופן זמין וישיר, אז כאשר כל פעם שרוצים לנתק את המצלמה ממקור הכוח נדרש קידוח בקיר והוצאת חלקים מהמעלית. מנגד, במצלמה אלחוטית כל דבר שתצטרכו נמצא בתוך או על המצלמה כך שאין צורך בקידוחים או בפירוקים מסובכים.

איך לבחור חברה לרכוש ממנה מצלמות אבטחה והתקנתם

כאשר אתם מעוניינים לרכוש ולהתקין מצלמת אבטחה במעלית, רצוי לבחור במתקיני מצלמות אבטחה אמינים ובעלי ניסיון ובעלי הבנה עמוקה בנושא מצלמות האבטחה מכיוון שאם תבחרו בחברה שמציע הלכם מחיר זול למדי, כנראה מדובר בחברה לא מקצועית וחסרת ניסיון וידע אמיתי במקצוע. לכן, רצוי לחקור בצורה מעמיקה את החברה בה בחרתם, לקרוא ביקורות על חברה זו ולבדוק את הניסיון ואת איכות המוצרים שלה. כאשר אתם בוחרים בחברה טובה ואיכותית, אתם לרוב לא נתקלים בתקלות רבות ויכולים ליהנות מהשירות בלי תקלות ודברים אשר ישאירו לכם טעם מר בפה.